Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Designed and Powered by Ata Bilişim & Medialife
Tunalı Company
    Tunalı,2005 yılında KKTC Lefkoşa Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Tesisimiz 2000 metrekarelik alan içerisinde yapılandırılmıştır. Tunalı firması olarak ürün kalite standartı ve sürekliliği ile ülke sektöründe ilerlemeye devam ediyor. Halkımızın memnuniyeti bizim için önemlidir.

MİSYONUMUZ
    Üstün teknoloji, modern tasarım, estetik görünüş ve yüksek kalite kavramlarından taviz vermeden,koşulsuz ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tecrübemiz, referanslarımız, üretim ve pazarlama stratejilerimiz, satış sonrası hizmet yaklaşımlarımızla sektörde sağlam bir yer edinmiş bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ
    Müşteri memnuniyetini önde tutup , firmamızı çağın ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirirken, sektörümüzdeki liderliğimizi korumak, teknolojik yatırımlara devam etmek, uluslararası pazarlarda aranılan bir firma olmak.

KALİTE SİSTEMİ
    Hedef ve stratejileri doğrultusunda oluşturulmuş vizyon ve misyonuyla müşterilerinin mutluluğu için çalışmalarını sürdüren TUNALI şirketi, toplam kalite yönetimi çalışmalarına verdiği önemle müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya her zaman kendisine hedef olarak seçmiştir. Konusundaki tüm yasal mevzuat ve standartların ötesindeki uygulamalarıyla müşterilerine sektörünün en güvenilir ürünlerini sunacaktır. Kuruluşun üst ve alt yönetimi TUNALI kalite politikasının esaslarını uygulamak ve geliştirmekten sorumludur.
Plastik
Kompozit
Ferforje
Panel Tel Çit